Patrycja Malinowska z drugą lokatą w konkursie “Człowiek bez barier”

image_pdfimage_print

Dobiegło końca głosowanie w XV edycji konkursu „Człowiek bez barier”. Na podstawie głosów Czytelników portalu niepelnosprawni.pl wybranemu kandydatowi zostanie wręczona Nagroda Publiczności. Głosować można było do 5 listopada.

Płocczanka Patrycja Malinowska miała ogromną szansę na otrzymanie tytułu „Człowiek bez barier”. Niestety nie udało się. Patrycja z 3338 głosami oddanymi na nią, zajęła drugą lokatę. A Nagrodę Publiczności zdobyła Judyta Bork, na którą zagłosowało 3420 osób. Różnica była zatem bardzo mała.

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji. Celem tej inicjatywy jest promocja osób z niepełnosprawnością, których społeczna aktywność, zaangażowanie i postawa są dla innych przykładem i źródłem motywacji do przełamywania barier w życiu codziennym.

W 15. edycji konkursu wśród dwudziestu półfinalistów znalazła się płocczanka Patrycja Malinowska. Jest niewidoma od urodzenia, ale nie przeszkadza jej to w aktywnym działaniu i realizowaniu swoich artystycznych pasji. Znana jest z pięknego głosu i z udzielania się w wielu artystycznych projektach. Wyniki głosowania Czytelników portalu możecie znaleźć w tym miejscu.

Fot. yotube.com oraz Dziennik Płocki.