Cztery medale Pucharu Polski zawodników klubu LKS„Puncher”Płock

image_pdfimage_print

W Świdniku rozegrany został turniej kickboxingu Pointfighting Grand Prix, mający oficjalną rangę Otwartego Pucharu Polski kadetów i kadetek: młodszych 10-12 lat i starszych 13-15 lat oraz juniorów i juniorek w kickboxerskiej formule pointfigting.

Współzawodnictwo odbywało się na trzech matach jednocześnie. Do turnieju łącznie zgłoszono 182 uczestników reprezentujących 21 klubów z całej Polski. Wśród nich nie byli zawodnicy klubu LKS „Puncher” Płock, kadet młodszy: Olivier Baranowski kat. wag. – 42 kg, juniorzy: Rafał Dobies, kat. wag. -74 kg i 79 kg, Sebastian Denst również kat. wag. -74 kg i 79 kg. Ponieważ była możliwość startu w dwóch kategoriach wagowych w swojej i jednej wyżej zawodnicy skorzystali z takiej możliwości.

Najbardziej doświadczony płocki zawodnik Rafał Dobies w obydwu kategoriach wagowych zajął drugie miejsca, zdobywając dwa srebrne medale. Sebastian Denst zajął dwa miejsca trzecie – musiał zadowolić się dwoma medalami brązowymi. Olivier Baranowski po wygranej walce w 1/8 drabinki, w walce ćwierćfinałowej uległ doświadczonemu zawodnikowi z klubu X-Fight Piaseczno – zwycięzcy dwóch kat. wag. uznanemu za najlepszego zawodnika turnieju w tej kategorii wiekowej. Młody płocczanin w efekcie zajął piąte miejsce.

Dla zainteresowanych treningami w klubie kontakt tel. 601 437 068.