Mecz z Jagiellonią już w sobotę. Podpowiadamy gdzie kupić bilety…

image_pdfimage_print

Jagiellonia Białystok to trzeci rywal, po Pogoni Szczecin i Bruk-Bet Termalice Nieciecza, któremu Nafciarze nie dali się pokonać w poprzednim sezonie. Co więcej, w minionych rozgrywkach dwukrotnie niebiesko-biało-niebiescy byli lepsi od późniejszego wicemistrza Polski.

W pierwszym ubiegłorocznym spotkaniu, które miało miejsce 15 sierpnia w Płocku, “nasi” wygrali 1-0, po bramce Bułgara Dimitara Ilieva. 17 grudnia w białostockim rewanżu ponownie Nafciarze byli górą, a zwycięstwo zapewniło im trafienie Kamila Sylwestrzaka. Wcześniej gole we wspominanym pojedynku strzelali Piotr Wlazło – dziś zawodnik Jagi oraz Litwin Fedor Černych.

Tak kibice, jak i sami Nafciarze mają nadzieję na podtrzymanie tej dobrej passy, tym bardziej, że w starciach w Płocku pokonali zarówno Portowców (3-1) jak i Słoniki (1-0). Wygraną nad szczecinianami rozpoczęli też wciąż trwającą serię domowych zwycięstw, która po meczu ze Śląskiem Wrocław (4-1) wynosi trzy. 3 613 fanów piłki nożnej było obecnych na ostatnim spotkaniu przy Łukasiewicza 34. I chociaż pogoda niezbyt służy siedzeniu na stadionie, to jednak prawdziwym kibicom nie powinna być ona straszna. A wiadomo, że doping z trybun jest tym najważniejszym dla zawodników. Zatem nie zwlekajcie, bo czasu na zakup biletu jest coraz mniej.

Od kilku dni możecie kupować bilety na najbliższe domowe spotkanie Wisły Płock z Jagiellonią Białystok, które rozegrane zostanie w ramach 15. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Mecz odbędzie się w najbliższą sobotę 4 listopada o godzinie 15:30 i będzie trzecim w ramach akcji Jesienny Piątak.

Jednocześnie pamiętajcie, że cały czas macie możliwość Podarownia Biletu młodzieży szkolnej z płockich Domów Dziecka, Świetlic Środowiskowych oraz Świetlic Miejskich. Koszt to jedyne 5,00 zł! Wspierasz Wisłę? Wspieraj młodych kibiców!.

Wejściówki na mecz Wisła – Jagiellonia można nabywać we wszystkich punktach sprzedażowych:

– przez Internet na wislaplock.kupbilety.pl,
– w sklepie klubowym na Stadionie im. Kazimierza Górskiego (poniedziałek – piątek od 8:00 do 16:00)
– na stoisku klubowym w Galerii Mazovia (poniedziałek-sobota w godzinach 9:00-21:00, niedziela w godzinach 10:00-20:00),
– w salonikach prasowych Kolporter (Płock ul. Wyszogrodzka 163 Mila; Płock ul. Chemików 7; Płock ul. Kolejowa 41 Mila; Sierpc ul. Konstytucji 3 Maja 7A; Gąbin ul. Kilińskiego 3 Mila; Płock ul. Otolińska 11 Mila),
– w supermarketach “Piotr i Paweł” (Galeria Wisła – Płock, ul. Wyszogrodzka 144, Galeria Mosty – Płock, ul. Tysiąclecia 2A).

Przypominamy, że wszystkie niezbędne informacje dotyczące zakupu karnetów i biletów znajdziecie tutaj.

Źródło: Wisła Płock