Strzygi, upiory, zjawy i duchy opanują Galerię Wisła

image_pdfimage_print

W niedzielę, 29 października, na najmłodszych klientów Galerii Wisła w Płocku będą czekać wesołe atrakcje utrzymane w klimacie Halloween. Dzień duchów, zjaw, upiorów, robaków i zombie wypełniony będzie warsztatami i zabawami.

Impreza potrwa od godziny 12:00 do 18:00 pod Wielką Kopułą Galerii Wisła. Animatorzy zaproszą najmłodszych do halloweenowych warsztatów – rzeźbienia dyń, dekorowania babeczek, robienia toreb na słodycze. Na dzieci czekał będzie również kącik upiornej charakteryzacji, pokaz mody potwornej (połączony z sesją zdjęciową), tańce hulańce, zabawy z chustą Klanzy, czy latanie na miotle, które pozwolą spożytkować nadmiar energii.

Na godzinę 16:15 przewidziane jest interaktywne przedstawienie pt. „W poszukiwaniu Draculi”. Dodatkowo płocki oddział GALILEUSZA zaprosi na widowiskowe pokazy upiornych eksperymentów chemicznych, m.in.: wywołanie chemicznego ducha, produkcję sztucznej krwi, dymiące drinki, tworzenie zielonych glutów i jadalnego szlamu.

– Wcześniejsze edycje akcji halloweenowych bardzo spodobały się naszym młodym klientom, dlatego postanowiliśmy powtórzyć ją również w tym roku. Na najwytrwalszych na zakończenie zabawy czeka niespodzianka. Przygotowaliśmy wielką piniatę w kształcie dyni wypełnioną słodyczami – zachęca Magdalena Michalska, przedstawiciel Galerii Wisła. – Natomiast dorosłych klientów zapraszamy do korzystania z atrakcyjnych ofert podczas sobotniej NOCY ZNIŻEK oraz do wzięcia udziału w konkursie – dodaje.

Podczas akcji „Halloween na wesoło” odbędzie się finał konkursu pt. „Ile waży dynia?”. Każda osoba, która 28 października dokona zakupów za min. 50 zł, będzie mogła wziąć udział w konkursie i spróbować oszacować wagę wyeksponowanej dyni. Finał konkursu przewidziany jest na 29 października, na godzinę 18:00. Na zwycięzców czekać będą cenne nagrody.