Najlepszy bramkarz wybrany. Czas na obrońców

image_pdfimage_print

Za kibicami pierwsza część plebiscytu na jedenastkę 70-lecia Wisły Płock. Głosując, fani Nafciarzy wybrali już najlepszego bramkarza. Jednak Wisła Płock na razie trzyma nazwisko zwycięzcy w tajemnicy.

– Możemy zdradzić jedynie, że wszyscy kandydaci do miana golkipera wszechczasów otrzymali głosy, a losy rywalizacji o zaszczytny tytuł bramkarza 70-lecia ważyły się do ostatniego dnia głosowania – tyle się dowiedzieliśmy.

Wisła Płock zaprasza teraz do wzięcia udziału w kolejnej części naszego plebiscytu. Tym razem kibice będą wybierać obrońców, którzy są nominowani do elitarnej drużyny Nafciarzy. Spośród osiemnastu kandydatów należy wybrać czterech – waszym zdaniem – najlepszych defensorów.

Podobnie jak w przypadku golkiperów, wybór nie będzie łatwy, skoro na liście znalazły się same piłkarskie znakomitości. Dlatego, niezależnie od wyniku głosowania, każdy z nominowanych piłkarzy ma stałe miejsce w sercach kibiców z naszego miasta. Kto jednak zasłuży na wybór do elity elit, zależy jedynie od waszych głosów.

Nominowani OBROŃCY

1. Tadeusz Sznajder
2. Tadeusz Świątek
3. Marek Rzepka
4. Krzysztof Wachaczyk
5. Artur Serocki
6. Cezary Wójcik 
7. Jacek Popek 
8. Mirosław Milewski 
9. Jacek Grembocki 
10. Andrzej Przerada 
11. Ariel Jakubowski 
12. Marcin Wasilewski
13. Mitar Peković 
14. Žarko Belada 
15. Paweł Magdoń 
16. Bartłomiej Sielewski
17. Cezary Stefańczyk 
18. Przemysław Szymiński

Głos na waszego ulubieńca możecie oddać, wysyłając e-mail na adres konkurs@wisla-plock.pl w terminie od 17 do 25 października. Wysyłając wiadomość pamiętajcie o podaniu swojego imienia, nazwiska oraz numeru PESEL.

Wzięcie udziału w zabawie równa się… uczestnictwu w losowaniu atrakcyjnych nagród! Do dzieła! – zachęcają organizatorzy.

Źródło: Wisła Płock