Podaruj bilet, czyli kibice kibicom

image_pdfimage_print

To już kolejny, super pomysł Wisły Płock. Obok sezonowych Piątaków, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem, w tej chwili klub ogłosił kolejną akcją, która promuje rodzimy klub i ich działania.

Kupujesz bilet dla siebie, rodziny lub znajomych? To świetnie się składa, bo od teraz masz również możliwość podarowania wejściówki młodzieży szkolnej z płockich Domów Dziecka, Świetlic Środowiskowych oraz Świetlic Miejskich. Koszt to jedyne 5,00 zł! Wspierasz Wisłę? Wspieraj młodych kibiców!“.

Tabliczki z taką treścią znajdziecie od czwartku 12 października w sklepie klubowym na Stadionie im. Kazimierza Górskiego przy ul. Łukasiewicza 34 oraz na stoisku klubowym w Galerii Mazovia (ul. Wyszogrodzka 127). To właśnie w tych punktach sprzedaży będziecie mogli ufundować młodzieży – ze wspomnianych placówek – bilety na ekstraklasowe mecze Nafciarzy. Nie ma tutaj żadnych limitów i każdy może zapewnić innym tyle wejściówek ile uzna za stosowne.

Przypomnijmy. Na poprzednie spotkanie rozgrywane w Płocku z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza (1:0) to piłkarze Wisły ufundowali bilety młodzieży szkolnej z płockich Domów Dziecka, Świetlic Środowiskowych oraz Świetlic Miejskich. Zgodnie z ówczesną zapowiedzią, od teraz Wy także możecie to zrobić!

Przypominamy, że mecz Wisła Płock – Śląsk Wrocław odbędzie się w poniedziałek 23 października 2017 roku o godzinie 18:00 i zakończy zmagania w 13. serii gier LOTTO Ekstraklasy. Informacje dotyczące wzięcia udziału w tym wydarzeniu znajdziecie tutaj.

Źródło: Wisła Płock