Cenne nagrody od VERVA Street Racing [KONKURS]

image_pdfimage_print

Bardzo dużymi krokami zbliża się niezwykłe wydarzenie, które co roku przyciąga tysiące widzów. Mowa o VERVA Street Racing – impreza, która po raz pierwszy odbędzie się w naszym mieście.  

Fascynujący festiwal motoryzacyjny odbędzie się już w najbliższą sobotę, 14 października, na stadionie Wisły przy ulicy Łukasiewicza 34 i otaczającym go terenie. Organizatorzy imprezy specjalnie dla naszych Czytelników przeznaczyli wspaniałe nagrody. Jest to dziesięć latarek MagLite 2D LED ST2D015, dwie skrzynki z narzędziami, w każdej z nich jest 39 elementów, które mogą okazać się bardzo przydatne w małych naprawach oraz 5 wejściówek, które będą uprawniały do wejścia pod zadaszoną trybunę stadionu. Także jest o co powalczyć! Dodamy, że wartość latarki to… 130 zł, a skrzynki 90 zł. 

Ponieważ wartość nagród jest niebagatelna, trzeba odpowiedzieć na dwa pytania: Od którego roku odbywa się VERVA Street Racing? Ile pojazdów sportowych i wyczynowych mogli obejrzeć widzowie podczas wszystkich, dotychczasowych siedmiu edycji?

Odpowiedzi na pytania ślijcie na adres lena@dziennikplocki.pl. Na wasze odpowiedzi czekamy do piątku, do godziny 15:00. W odpowiedzi podajcie swój adres domowy, ponieważ nagrody wyślemy pocztą. Jeżeli mieszkacie w Płocku, wystarczy tylko napisać – Płock. Laureatów konkursu o wygranej powiadomimy drogą e-mailową. 

Uwaga! Wygrywa co 20 osoba! Co bardzo ważne – nie przysyłajcie po 100 e-maili. Tylko jeden e-mail – pierwszy – od danej osoby będzie brany pod uwagę.