Dołącz do zespołu Masovia i przeżyj przygodę swojego życia

image_pdfimage_print

Zespół Tańca Ludowego Masovia ogłasza nabór do każdej z grup: tanecznej, wokalnej oraz kapeli. Jeżeli kiedyś tańczyłeś bądź chcesz zmierzyć się z tańcem ludowym “w cztery oczy”, czekamy na Ciebie! – zachęcają przedstawiciele zespołu.

Zaproszenie skierowane jest do studentów oraz młodzieży powyżej 15 roku życia. Próby odbywają się 2-3 dni w tygodniu od godz. 18:00 w Akademickim Centrum Kultury (ul. Jachowicza 2, Gmach Mechaniki, III piętro s. 65). Członkostwo w Zespole gwarantuje studentom Politechniki Warszawskiej zaliczenie zajęć z… W-Fu.

ZTL Masovia jest opracowaną artystycznie, stylizowaną grupą folklorystyczną reprezentującą Politechnikę Warszawską Filię w Płocku. Działa w strukturach Akademickiego Centrum Kultury. Od 40 lat skupia przede wszystkim młodzież akademicką oraz absolwentów różnych kierunków studiów, którzy z wielką pasją i zaangażowaniem rozwijają swoje zdolności taneczne, wokalne i instrumentalno-muzyczne, a podczas występów prezentują kolorowy i atrakcyjny polski folklor.

Zapisy: Małgorzata Grabowska-Panek tel. 725 665 077 malgorzata.panek@pw.edu.pl .

Fot. Archiwum Zespół Tańca Ludowego Masovia PW Płock.