Wypadki, kolizje i kradzieże. To nie był spokojny weekend

image_pdfimage_print

Płocka Policja podsumowała miniony weekend. Oprócz dwóch wypadków doszło do 28 kolizji – 16 w Płocku i 12 w powiecie płockim. Wyjątkowo też uaktywnili się złodzieje.

Pierwszy wypadek zdarzył się w Płocku na ulicy Wyszogrodzkiej, w piątek – 6 października. – Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem ciężarowym man, wykonując manewr skrętu w lewo wymusił pierwszeństwo przejazdu kierującej nissanem micra, w wyniku czego doszło do zderzenia tych pojazdów. Kierująca nissanem doznała obrażeń ciała – relacjonuje Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji.

Drugi wypadek miał miejsce na terenie powiatu również w piątek w miejscowości Ciółkówko. Kierujący pojazdem John Deere, wykonując manewr skrętu w lewo wymusił pierwszeństwo przejazdu kierującej fiatem panda. Kierująca fiatem doznała obrażeń ciała. W obydwu przypadkach policja nie posiada informacji, aby obrażenia zagrażały życiu poszkodowanych w wypadkach.

Kradzieże

Płock ulica Batalionu Parasol – włamanie do mieszkania i kradzież biżuterii oraz laptopa. Wartość strat ok. 8,4 tys. zł. Płock ulica Jesienna – kradzież samochodu opel astra. Wartość strat ok. 4,1 tys. zł.
Płock ulica Bielska – kradzież samochodu nissan micra. Wartość strat ok. 15 tys. zł.
Płock ul. Sucharskiego – kradzież kosiarki spalinowej. Wartość strat ok. 1500 zł.

Źródło: KMP Płock.