Piątkowy sparing w WisłaPłockTV na żywo. Link do kanału znajdziecie u nas

W drugim meczu kontrolnym podczas przerwy reprezentacyjnej w sezonie 2017/2018 Wisła Płock zmierzy się z Pogonią Siedlce. Piątkowy sparing będziecie mogli obejrzeć na WisłaPłockTV!

Miesiąc temu przerwę w rozgrywkach Nafciarze spędzili na zgrupowaniu w Gniewinie, gdzie na koniec obozu ich formę sprawdzała Arka Gdynia. Po porażce z ekipą znad morza 1:2, w czterech kolejnych drużyna Jerzego Brzęczka była niepokonana i obecnie notuje serię trzech zwycięstw z rzędu.

Teraz przed Wiślakami drugie w 2017 roku kontrolne starcie z Pogonią Siedlce. W ostatnim pojedynku, podczas letniego obozu przygotowawczego w Siedlcach, który miał miejsce 1 lipca, niebiesko-biało-niebiescy ulegli gospodarzom aż 0:3. Dwie bramki dla pierwszoligowca zdobył Dariusz Zjawiński, a jedną Damian Świerblewski. Przyszła więc pora na rewanż.

Warto wspomnieć, że w drużynie prowadzonej od niedawna przez Bartosza Tarachulskiego występuje kilku zawodników z przeszłością w Wiśle: Mateusz Żytko i Piotr Mroziński oraz wypożyczeni Dawid Kieplin i Dominik Kun.

Mecz Wisła Płock – Pogoń Siedlce odbędzie się w piątek 6 października na Stadionie im. Kazimierza Górskiego, zlokalizowanym przy ul. Łukasiewicza 34. Początek o godzinie 13:00. – Sparing będzie otwarty dla publiczności, ale dla tych którzy nie będą mogli stawić się na trybunach przygotowaliśmy transmisję na żywo, którą przeprowadzimy na naszym kanale WisłaPłockTV na YouTube. Zapraszamy! – czytamy na stronie Wisły Płock.