Zaginął płocczanin. Prawdopodobnie poszedł na grzyby [AKTUALIZACJA]

image_pdfimage_print

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Płocku prowadzą poszukiwania za zaginionym Rochem Danielewiczem lat 86.

Zaginiony to Roch Danielewicz 86-letni płocczanin. W  dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w brązową kurtkę, czarne spodnie i czarne buty, na głowie nie miał żadnego nakrycia, włosy krótkie siwe. Zaginiony w dniu 4 października wyszedł z domu około godziny 11.00 i do chwili obecnej nie powrócił. Prawdopodobnie poszedł na grzyby w okolice miejscowości Zaździerz.

Ktokolwiek widział zaginionego lub zna miejsce jego pobytu proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku Tel. 24 266 15 66, 24 266 16 00, 24 266 16 01 lub pod nr tel. alarmowych 112 i 997

Rodzina niestety nie posiada innego, aktualnego zdjęcia.

AKTUALIZACJA

Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Płocku wraz z Jednostką Ratowniczo- Gaśniczą nr 2 Państwowej Straży Pożarnej w Płocku  odnaleźli zaginionego w lesie. Zaginiony  komunikatywny lecz wyziębiony został przekazany Zespołowi Ratownictwa Medycznego i przewieziony do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku.  W związku z powyższym poszukiwania wymienionej wyżej osoby zostają odwołane – informuje st.sierż. Aleksandra Jabłońska z KMP Płock.