Targi seniora już niebawem. Gwiazdą wieczoru Izabela Trojanowska

image_pdfimage_print

Płockie Targi Seniora cieszą się zawsze ogromnym zainteresowanie płocczan i mieszkańców powiatu płockiego. Kolejna edycja imprezy odbędzie się już w sobotę 7 października w Orlen Arenie.

Impreza ma charakter wystawienniczy o charakterze edukacyjnym, kulturalnym i rozrywkowym. Dedykowana jest seniorom, ale nie tylko. Program wydarzenia przewiduje mnóstwo atrakcji – tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Organizatorzy zapraszają do udziału w imprezie całe rodziny. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. 

W Orlen Arenie powstaną strefy tematyczne: profilaktyki, zdrowej żywności i suplementacji, piękna i urody, gastronomii i  rozrywki. Część wystawienniczą Targów będzie można odwiedzać od godziny 12:00 do godziny 18:00. Większość wystawców przygotowała dla odwiedzających Targi szereg nagród i upominków.

Podczas Targów wystąpią zespoły taneczne, wokalne i muzyczne Stowarzyszenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów Zarząd Okręgowy w Płocku oraz zespoły Spółdzielczego Domu Kultury w Płocku. Niewątpliwie atrakcją Targów będzie także występ chóru Vox Singers z Płockieo Ośrodka Kultury i Sztuki. Odbędą się także pokazy Tai-Chi, pierwszej pomocy oraz pokazy samoobrony. Podczas Targów odbywać się będą losowania upominków przygotowanych przez wystawców.

Po części wystawienniczej odbędzie się koncert gwiazdy, w tym roku będzie to Izabela Trojanowska. Po koncercie przewidziano czas na potańcówkę. Chętnych do zabawy będzie bawił zespół muzyczny Rockers, który z pewnością zapewni niezapomniane chwile miłej zabawy i rozrywki.