Wygraj udział w wyjątkowym biegu. Dawka adrenaliny – murowana! [KONKURS]

Ten bieg to na pewno nie będzie bajka. Na trasie zawodnicy zmierzą się nie tylko ze zmęczeniem. Uczestnicy będą musieli pokonać doły z wodą, pole z drutem kolczastym, niekończący się dywan ułożony z opon oraz wiele innych przeszkód, o których organizatorzy na razie milczą. 

O tym szczególnym biegu, który już 7 października odbędzie się w podpłockich Radotkach pisaliśmy na naszych łamach w artykule Bagna, wykopy i drut kolczasy. Dla śmiałków, którzy zdecydują się wziąć udział w imprezie, mamy do wygrania dwa vouchery uprawniające do startu.

Jeżeli macie ochotę na wyjątkową dawkę adrenaliny, połączony z wysiłkiem fizycznym wystarczy, że odpowiecie na jedno pytanie. Z jakiego, historycznego obiektu architektonicznego słynie miejscowość, w której odbędzie się bieg, czyli Radotki? Odpowiedzi przysyłajcie na adres lena@dziennikplocki.pl. Na e-maile czekamy do czwartku, 5 października, do godziny 18. 

Zapraszamy do udziału w konkursie i biegu. Zapowiada się naprawdę ekscytująca impreza. Zapisy i więcej informacji znajdziecie na stronie Adrenaline Rush.