Tragedia na drodze. Nie żyje 43-letni mężczyzna

image_pdfimage_print

Dziś – we wtorek – 12 września w miejscowości Miszewo Murowane, w powiecie płockim doszło do wypadku drogowego, w którym zginął 43 letni kierowca. Trzy osoby doznały obrażeń i zostały przewiezione do szpitala.

Do wypadku doszło około 11.50. – Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący mercedesem, jadąc w kierunku Miszewa Murowanego, ominął stojący na jego pasie ruchu ciągnik rolniczy z przyczepą, który stał tam z powodu prowadzonych prac porządkowych, polegających na oczyszczaniu z gałęzi przydrożnego rowu. Kierowca mercedesa po ominięciu stojącego ciągnika wrócił na swój pas ruchu, gdzie doszło do zderzenia z samochodem alfa romeo, który jechał z przeciwnego kierunku.

Po uderzeniu w mercedesa, alfa romeo uderzyło jeszcze w tył przyczepy rolniczej. W wyniku zdarzenia 43 letni kierowca alfy zginął na miejscu. Obrażeń ciała doznały jeszcze dwie kobiety wykonujące prace porządkowe oraz kierowca mercedesa. Osoby te zostały przewiezione do szpitala, gdzie trwają ich badania.

Na miejscu zdarzenia policjanci pod nadzorem prokuratury wykonują oględziny miejsca zdarzenia, obecne jest tam również biegły z zakresu ruchu drogowego. Dokładne przyczyny i okoliczności zaistniałego wypadku będą ustalane w toku prowadzonego postępowania.

Info: Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji