Czym tym razem rozśmieszą satyrycy płocką publiczność?

image_pdfimage_print

Radio, muzyka, żarty! To nie pomyłka – u nas nie usłyszycie faktów, wiadomości i rzetelnie sprawdzonych lub naciągniętych informacji. Znajdziecie natomiast to, co naszym zdaniem najważniejsze, aby dobrze się bawić! Tylko u nas najlepsi prezenterzy, niepowtarzalne audycje i najmodniejsza muzyka i cała masa żartów – zapowiadają imprezę organizatorzy. 

Przed nami Polska Noc Kabaretowa, która odbędzie się już w najbliższą sobotę, 16 września. Rozpocznie się tradycyjnie już w płockim amfiteatrze o godzinie 20. Tym razem polscy satyrycy wcielą się w role… dziennikarzy. Na scenie wystąpią: Kabaretu Skeczów Męczących, Paranienormalni, Kabaret Moralnego Niepokoju, Nowaki i Jerzy Kryszak.

Obok Płockiej Nocy Kabaretowej to właśnie Polska Noc Kabaretowa jest najbardziej obleganą imprezą satyryczną, która odbywa się w naszym mieście. W ten jeden wrześniowy wieczór i noc w naszym amfiteatrze rozbrzmiewają brawa i śmiech do łez. – Jest to widowisko dla każdego, o czym świadczy różnorodność widzów, a łączy ich jedno – niepodważalne zadowolenie, uśmiech na twarzy i chęć odwiedzenia Polskiej Nocy Kabaretowej podczas kolejnej edycji – czytamy w zaproszeniu. 

Polska Noc Kabaretowa 2017 to kolejna już edycja tego wyjątkowego show kabaretowego. Tym razem zaskoczymy Was nie tylko składem, ale także tematyką widowiska, a przede wszystkim ogromem premierowych skeczy, które zaprezentuje czołówka polskiej sceny kabaretowej. Tym razem przeniesiemy się do studia radiowego, w którym różnorodne programy, niezwykli prowadzący i goście zapewnią czterogodzinną rozrywkę jakiej jeszcze nie było” – zachęcają organizatorzy. 

Ostatnie sztuki biletów, które zostały do kupienia, możecie nabyć prze stronę internetową kabaretowe bilety.