Czym tym razem rozśmieszą satyrycy płocką publiczność?

image_pdfimage_print

Radio, muzyka, żarty! To nie pomyłka – u nas nie usłyszycie faktów, wiadomości i rzetelnie sprawdzonych lub naciągniętych informacji. Znajdziecie natomiast to, co naszym zdaniem najważniejsze, aby dobrze się bawić! Tylko u nas najlepsi prezenterzy, niepowtarzalne audycje i najmodniejsza muzyka i cała masa żartów – zapowiadają imprezę organizatorzy. 

Przed nami Polska Noc Kabaretowa, która odbędzie się już w najbliższą sobotę, 16 września. Rozpocznie się tradycyjnie już w płockim amfiteatrze o godzinie 20. Tym razem polscy satyrycy wcielą się w role… dziennikarzy. Na scenie wystąpią: Kabaretu Skeczów Męczących, Paranienormalni, Kabaret Moralnego Niepokoju, Nowaki i Jerzy Kryszak.

Obok Płockiej Nocy Kabaretowej to właśnie Polska Noc Kabaretowa jest najbardziej obleganą imprezą satyryczną, która odbywa się w naszym mieście. W ten jeden wrześniowy wieczór i noc w naszym amfiteatrze rozbrzmiewają brawa i śmiech do łez. – Jest to widowisko dla każdego, o czym świadczy różnorodność widzów, a łączy ich jedno – niepodważalne zadowolenie, uśmiech na twarzy i chęć odwiedzenia Polskiej Nocy Kabaretowej podczas kolejnej edycji – czytamy w zaproszeniu. 

Polska Noc Kabaretowa 2017 to kolejna już edycja tego wyjątkowego show kabaretowego. Tym razem zaskoczymy Was nie tylko składem, ale także tematyką widowiska, a przede wszystkim ogromem premierowych skeczy, które zaprezentuje czołówka polskiej sceny kabaretowej. Tym razem przeniesiemy się do studia radiowego, w którym różnorodne programy, niezwykli prowadzący i goście zapewnią czterogodzinną rozrywkę jakiej jeszcze nie było” – zachęcają organizatorzy. 

Ostatnie sztuki biletów, które zostały do kupienia, możecie nabyć prze stronę internetową kabaretowe bilety.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*