Jesteś wolontariuszem? Weź udział w niezwykłym konkursie

image_pdfimage_print

Jest to jeden z najbardziej serdecznych i ciepłych konkursów, jakie odbywają się w naszym mieście. Dlaczego? Bo tu nie liczy się wiek, uroda czy figura. Tu najważniejsze jest… serce, bezinteresowność i chęć udziału do dobrej zabawie.

Mowa o wyborach Miss & Mistera Wolontariatu, który po raz trzeci organizuje Bank Żywności – Związek Stowarzyszeń w Płocku. – Coraz bliżej! Czas ucieka! Trwa nabór do III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Miss & Mister Wolontariatu – czytamy w zaproszeniu do wzięcia udziału w imprezie.  

Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 15-go września, czyli został tylko tydzień. Jeżeli kiedykolwiek miałaś lub miałeś styczność z wolontariatem – nie czekaj i nie zwlekaj. Zaprezentuj się organizatorom i przeżyj świetną przygodę, tym samym przyczynisz się do promocji pracy wolontariackiej. Cały konkurs zakończy się wspaniałą galą w płocki Teatrze Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr. telefonu: 737-464-476, 514-499-811, a formularze zgłoszeniowe oraz dokładny regulamin znajdziecie na na tej stronie internetowej.