Płocka plaża po brzegi wypełniona fanami hip-hopu [FOTO]

image_pdfimage_print

Aby poznać ostateczną liczbę osób, które w piątkowy wieczór bawiły się na płockiej plaży podczas 5. edycji Polish Hip-Hop TV Festival, musimy jeszcze chwilę zaczekać. Jednak wszystko wskazuje na to, że padł frekwencyjny rekord.

Przyzwyczailiśmy się już do tego, że płocki festiwal z roku na rok nabierał rozpędu. Ale żeby aż w tak szybkim tempie? Pewnie nawet sami organizatorzy są zaskoczeni. I w tym miejscu tylko jedno słowo przychodzi do głowy – brawo! Marcin Siwek – brawo!

Podczas drugiego dnia festiwalu fani hip-hopu opanowali nadwiślańskie nabrzeże, bawiąc się przy trzech scenach. Na głównej scenie pierwsze koncerty rozpoczęły się już o 16, a skończyły około 3 w nocy. Wystąpili na niej między innymi: W.E.N.A., PALUCH, SB MAFFIJA, KĘKĘ, DWA SŁAWY, JWP / BC czy TE-TRIS. Na dwóch pozostałych koncerty rozpoczęły się nieco później i również trwały do późnych godzin nocnych.

Dziś – w sobotę – trzeci festiwalowy dzień i również przed uczestnikami imprezy ogromna dawka hip-hopu. Poznamy zwycięzcę VI Płockiej Bitwy Freestaylowej, a ze scen dla publiczności zagra prawie trzydziestu raperów. Przygotujcie się zatem na ogromne emocje oraz kolejną noc świetnej zabawy.

Fot. DR.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*