Płocka plaża po brzegi wypełniona fanami hip-hopu [FOTO]

image_pdfimage_print

Aby poznać ostateczną liczbę osób, które w piątkowy wieczór bawiły się na płockiej plaży podczas 5. edycji Polish Hip-Hop TV Festival, musimy jeszcze chwilę zaczekać. Jednak wszystko wskazuje na to, że padł frekwencyjny rekord.

Przyzwyczailiśmy się już do tego, że płocki festiwal z roku na rok nabierał rozpędu. Ale żeby aż w tak szybkim tempie? Pewnie nawet sami organizatorzy są zaskoczeni. I w tym miejscu tylko jedno słowo przychodzi do głowy – brawo! Marcin Siwek – brawo!

Podczas drugiego dnia festiwalu fani hip-hopu opanowali nadwiślańskie nabrzeże, bawiąc się przy trzech scenach. Na głównej scenie pierwsze koncerty rozpoczęły się już o 16, a skończyły około 3 w nocy. Wystąpili na niej między innymi: W.E.N.A., PALUCH, SB MAFFIJA, KĘKĘ, DWA SŁAWY, JWP / BC czy TE-TRIS. Na dwóch pozostałych koncerty rozpoczęły się nieco później i również trwały do późnych godzin nocnych.

Dziś – w sobotę – trzeci festiwalowy dzień i również przed uczestnikami imprezy ogromna dawka hip-hopu. Poznamy zwycięzcę VI Płockiej Bitwy Freestaylowej, a ze scen dla publiczności zagra prawie trzydziestu raperów. Przygotujcie się zatem na ogromne emocje oraz kolejną noc świetnej zabawy.

Fot. DR.