Mamy dla Was trzy podwójne zaproszenia na Audioriver 2017. [KONKURS]

image_pdfimage_print

Po raz 12 Audioriver zagości w Płocku. Oprócz nabrzeża wiślanego, na których odbędzie się większość koncertów, na rynku Starego Miasta także będzie się działo. O czym pisaliśmy wielokrotnie.

Teraz niespodzianka, dla tych, którzy jeszcze nie kupili biletów, a koniecznie chcieliby wziąć udział w jednym z największych polskich festiwali. Dla naszych Czytelników mamy trzy podwójne zaproszenia, które możecie wygrać w szybkim konkursie. Oprócz tego mamy także dla Was bilety do kina festiwalowego dla 6 osób.  

Kochani, wystarczy, że odpowiecie na jedno bardzo proste pytanie: Na ilu scenach jednocześnie będą grali artyści na płockiej plaży podczas 12 edycji Audioriver? Na Wasze odpowiedzi czekamy tylko dziś – we wtorek – 25 lipca do godziny 20. Odpowiedzi wysyłajcie na adres lena@dziennikplocki.pl. Nie zapomnijcie napisać swojego imienia i nazwiska, tak niestety zdarzało się w latach ubiegłych. Uwaga! Wygrywa co setna osoba! Podkreślamy – są to trzy podwójne zaproszenia na dwa festiwalowe dni – piątek i sobotę. Zatem sześć osób może się bawić na Audioriver, dzięki – mamy nadzieję – prostej odpowiedzi. Bilety do kina festiwalowego przeznaczamy dla co 50 osoby, która odpowie prawidłowo na pytanie konkursowe. O wygranych i jak odebrać zaproszenia bądź bilety powiadomimy zwycięzców pocztą mailową.     

Powodzenia!