Z letnimi prezentami od Galerii Wisła wprost na… lodowisko

image_pdfimage_print

Co się może przydać na plaży? Dmuchane koło, piłka plażowa i praktyczna torba, w której zmieści się wszystko, czego będziemy potrzebować podczas wypoczynku nad wodą. I takie właśnie prezenty możecie odebrać w Galerii Wisła. Wystarczy, że…

22 i 23 lipca klienci Galerii Wisła zrobią zakupy i będą mogli odebrać praktyczny letni gadżet, który z pewnością przyda się w trakcie wakacyjnych podróży. Każdy kto w tym terminie dokona na terenie Galerii Wisła zakupów za minimum 50 zł i zgłosi się z dowodem zakupu do Punktu Obsługi Klienta, będzie mógł odebrać plażowy prezent. Za wydane 50 zł tym prezentem będzie dmuchane koło. Jeżeli paragon będzie opiewał na kwotę minimum 100 zł będzie to piłka plażowa. Zakupy opiewające na kwotę 200 zł Galeria Wisła nagrodzi praktyczną torbę plażową. Akcja będzie trwała cały weekend lub do wyczerpania zapasu gadżetów.

– Przypominamy o jeszcze jednej, wakacyjnej atrakcji – dodaje Magdalena Michalska, marketing manager Galerii Wisła – Do 30 lipca na placu pod Wieżą Zegarową jest dostępne prawdziwe lodowisko. Z lodowiska i wypożyczalni łyżew można korzystać bezpłatnie. Letnie lodowisko po raz pierwszy pojawiło się w galerii w sierpniu ubiegłego roku i cieszyło się ogromnym zainteresowaniem klientów, dlatego wiedzieliśmy, że musimy wrócić z tą atrakcją również w tym roku. Warto wspomnieć, że tegoroczna tafla jest jeszcze większa, dzięki czemu jeszcze więcej osób może skorzystać z tej wyjątkowej atrakcji – tłumaczy Magdalena Michalska.