Wakacje rozpoczęli tanecznym krokiem. Fame Dance Festiwal za nami [FOTO]

image_pdfimage_print

W piątkowy wieczór płocki amfiteatr ożył z całą siłą młodości i radości. Królował w nim taniec i muzyka. Był to wielki finał szóstej edycji Fame Dance Festiwal.

Nikt nie ma wątpliwości, że jest to najbardziej roztańczona i pełna radości impreza w naszym mieście. Amfiteatr zamienia się na ten jeden wieczór w królestwo muzyki, tanecznych kroków i bajkowych kolorów. Nie sposób oderwać oczu od tańczących dzieci w różnym wieku, poprzez młodzież aż po dorosłych. – To mój ukochany festiwal. Przychodzę na niego od sześciu lat i nie wiem co musiałoby się stać, aby nie mógł tu być. Dlaczego? Tu tyle radości i szczęścia, że człowiek nim przesiąka – mówił nam stały bywalec Fame Dance Festiwal.

Była to 6. edycja imprezy, która właściwie rozpoczęła się w poniedziałek – 19 czerwca. Przez cztery dni w szkole tańca Fame odbywały się bezpłatne warsztaty, podczas których młodzi płocczanie uczyli się tańczyć lub doskonalili swoje umiejętności taneczne. Co roku do festiwalu “tancerzy” przygotowują gwiazdy, które już zaistniały w tanecznym świecie. Tegoroczne warsztaty poprowadzili znani z programu „You Can Dance – Po prostu tańcz”: Karolina CUKI Dziemieszkiewicz i Patryk Rożniecki.

Przez te kilka dni amatorzy tańca uczyli się układów choreograficznych, aby w piątkowy wieczór, 23 czerwca, przywitać wakacje tanecznym, lekkim krokiem…

Fot. DR oraz Anna Monika Chyła

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*