Całe morze endorfiny zaleje Kobiece Imperium. Już w ten weekend

image_pdfimage_print

Właściwie nie ma kobiety, a przynajmniej mnie nie było dane, takiej poznać, która nie lubiłaby… zakupów. Kobiety kochają to robić. A torby pełne bielizny, ubrań czy kosmetyków wprawiają panie w cudowny nastrój.

Weekend to czas szczególny kiedy można wybrać się w taką wspaniałą podróż po płockich sklepach czy galeriach. Wtedy na klientki czekają różne promocje, które na pewno każdej z pań poprawią humor i wprawią w euforyczny stan. Specjalny weekend dla klientek przygotował butik z elegancką bielizną Kobiece Imperium, który mieści się na parterze galerii handlowej Atrium Mosty.

W trakcie dwóch weekendowych dni 10 – 11 czerwca ( sobota i niedziela) – w butiku obowiązuje 25 procentowa zniżka na całą kolekcję firmy Sapph. – Oprócz tego na wszystkich, którzy odwiedzą butik, będą czekały słodkie niespodzianki, porady wizażystki oraz mnóstwo upominków – mówi nam pani Magdalena, przemiła właścicielka Kobiecego Imperium.

Także, nie omijajcie w sobotę i niedzielę eleganckiego butiku w Atrium Mosty, bo tam na pewno uda Wam się kupić coś, co poprawi Wasz nastrój i sprawi, że będziecie miały na pewno doskonale dopasowaną bieliznę. To jak, przygotowane na maksymalną dawkę endorfiny?  🙂

Więcej o butiku, kolekcji oraz asortymencie, który proponuje Kobiece Imperium znajdziecie na Facebooku.