Zmiana trasy kilku autobusów KM. Pasażerowie, sprawdźcie gdzie wysiąść!

image_pdfimage_print

W związku z utrudnieniami w ruchu spowodowanymi przebudową ulicy Harcerskiej od soboty, 10 czerwca, do odwołania autobusy linii 3 oraz 35, 37, N1 i N3 (tylko na kursach do i z Borowiczek) w obydwu kierunkach zostaną skierowane na trasę objazdową.

Autobusy wyżej wymienionych linii pojadą ulicami Mazura – Gościniec – ks. Niedzielaka – Grabówka – Korczaka (zatrzymają się na wszystkich przystankach po trasie przejazdu) z pominięciem przystanków Imielnica, Kasztanowa, Sielska, Liściasta i Młyńska.

Uruchomiona zostanie linia komunikacji zastępczej x3 na trasie: Czwartaków (przystanek linii 3 w kierunku Borowiczek) – Jana Pawła II – Wyszogrodzka – Harcerska (koniec i początek trasy przy przystanku Sielska, w dni powszednie wybrane kursy dalej do / z przystanku Młyńska); z powrotem: Harcerska – Wyszogrodzka – Jana Pawła II – Czwartaków (przystanek linii 3 w kierunku centrum).

Na odcinku Winiary – Czwartaków autobusy linii 3 kursować będą według dotychczasowego rozkładu jazdy. Szczegóły i rozkład jazdy linii 3, 35, 37, N1, N3 i x3 zostaną podane w dniu 09 czerwca na stronie Komunikacji Miejskiej Płock.

Info: KM Płock.