Neo-Nówka: Każdy jest Kazikiem swojego losu

image_pdfimage_print

“Kazik sam w domu” to najnowszy program wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych. Satyrycy wystąpią w płockim amfiteatrze przy ulicy Rybaki w sobotę, 17 czerwca, o godz. 20:00. 

W tym programie, jak sam tytuł sugeruje, Neo-Nówka bierze na warsztat świat mężczyzn. Jest to niekonwencjonalna instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny, z której dowiemy się jak radzić sobie z facetem, jak facet sobie nie radzi i jak sobie z tym poradzić. Elementem spinającym cały program jest zgrabnie poprowadzona fabuła archetypowej polskiej rodziny. W programie nie zabraknie autorskich piosenek, które są stałym elementem koncertów i niewątpliwym atutem Neo-Nówki.

Sami artyści nowy program streszczają jednym zdaniem: “Każdy jest Kazikiem swego losu”. Program jest zaskakujący, śmieszny i prawdziwy. Neo-Nówka nie zwalnia tempa i nie obniża lotów. Mistrzostwo w każdym calu. Bilety na płocki występ kabaretu możecie kupić w bileterii POKiS przy ulicy Tumskiej 9, Empiku, Media Markcie, biletynakabarety.pl oraz ticketpro.pl.

Neo-Nówka to najwyższa półka polskiego kabaretu. Założony przez grupę wrocławskich studentów w 2000 roku. Od początku swojego istnienia ich skecze cieszą się niesłabnącą popularnością. Kabaret porusza głównie tematy społeczne i polityczne. Przez 17 lat zmieniał się skład grupy, od 2008 roku występują w nim: Roman Żurek – założyciel kabaretu oraz autor tekstów, Radek Bielecki oraz Michał Gawliński. Warto dodać, że Neo-Nówka od 2011 roku jest ambasadorem Fundacji “Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci”.

Źródło: Materiał promocyjny organizatora.