Zderzenie dwóch samochodów. Ruch na ulicy Wyszogrodzkiej zablokowany!

image_pdfimage_print

Dziś – niedziela 14 maja – około 13.20 na ul. Wyszogrodzkiej, na wysokości stacji paliw BP, na nitce w kierunku Podolszyc  zderzyły się  opel astra i vw golf – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji.

– Policjanci na miejscu ustalili, że do zderzenia doszło podczas wykonywania przez opla manewru zmiany pasa ruchu. W związku ze zdarzeniem trzy pasy ruchu są zablokowane – dodaje.

W związku z kolizją policjanci kierują ruch na ul. Graniczną. Czas, w którym będą trwały utrudnienia w ruchu będzie uzależniony od tego, jak będzie zakwalifikowane zdarzenie. W tej chwili Policja nie posiada informacji, aby ktoś z uczestników był zabierany do szpitala.

1 comment

  1. Piotr

    Od ponad 2 godzin stoją i patrzą. Kolizja 2 aut, nic wielkiego i stoi cały Płock. Musiałem objechać staczy przez Radziwie i nowy most. Brawo płocka Policja. Choć to chyba przypadłość całej naszej Policji. Mała stłuczka i na kilka godzin blokują co mogą. Omijajcie jak możecie, szkoda niedzieli. Zapowiada się na blokadę do wieczora.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.