Niebawem poznamy najpiękniejszych studentów PWSZ Płock

image_pdfimage_print

Gala Finałowa Wyborów Miss & Mistera Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej Płock 2017 odbędzie się już lada moment. Przygotowania do imprezy weszły w ostatni etap.

Kandydaci na najpiękniejszych ćwiczą z mozołem układy choreograficzne aby w środę, 5 kwietnia, o godzinie 18: 00 w Domu Technika wypaść jak najlepiej przed publicznością i jury. Kandydatami do gali wyborów najpiękniejszej studentki oraz najprzystojniejszego studenta PWSZ jest 8 dziewczyn i 8 mężczyzn. Wszyscy studiują w płockiej uczelni na różnych wydziałach.

Kandydaci będą walczyć o tytuł: Miss & Mistera PWSZ Płock, I- Vice Miss & Mistera PWSZ Płock, II-Vice Miss & Mistera PWSZ Płock, Miss & Mistera Publiczności, Miss & Mistera Pure Jatomi Mazovia.

Choreograficznie kandydatów do kolejnych wyjść na scenę przygotowuje Anna Fabiszewska, instruktora tańca i fitnessu. Podczas uroczystej gali finałowej uczestnicy zaprezentują się publiczności w czterech wyjściach. Wybory najpiękniejszej studentki i studenta płockiej uczelni są już małą tradycją. W tym roku po raz czwarty jurorzy wybiorą tych… najpiękniejszych. Warto też dodać, że impreza z roku na rok przyciąga coraz szerszą rzeszę publiczności. Wstęp na galę jest bezpłatny. A podczas wydarzenia czeka na gości mnóstwo atrakcji.

– Zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w wydarzeniu. Naprawdę warto! – zachęcają organizatorzy czyli Rada Uczelniana Samorządu Studentów PWSZ Płock.