Odmierzy szczęśliwe dni i ozdobi ścianę [KONKURS]

image_pdfimage_print

Nowy rok rozpocznie się za kilka dni, czas zatem pomyśleć o kalendarzu na 2017 rok. Dla naszych Czytelników mamy aż 10 wyjątkowych terminarzy, które w tym roku ukazały się dzięki Starostwu Powiatowemu w Płocku.

Kalendarz jest o tyle wyjątkowy gdyż bohaterami fotografii, które znajdują się na jego kolejnych stronach są “(NIE)zwykli ludzie Powiatu Płockiego”. Autorami zdjęć, które zdobią kalendarz jest znany płocki fotograf – Piotr Augustyniak oraz dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Małej Wsi – Krzysztof Balawander. Jest w nim zatem artyzm i ludzie – z pozoru zwykli, a jednak…warto ich poznać, bo pośród swoich codziennych obowiązków znajdują czas na  rozwijanie swoich pasji i zainteresowań.

Kalendarza nie można nigdzie kupić, ale możecie go wygrać w naszym konkursie. Wystarczy odpowiedzieć na jedno, bardzo proste pytanie: Po kim bezpośrednio objął stanowisko Starosty Powiatu Płockiego, obecnie pełniący tę funkcję Mariusz Bieniek?

Na wasze odpowiedzi czekamy do 3 stycznia 2017 roku do północy. Aby nie było zbyt prosto – wyjątkowy kalendarz trafi do co dziesiątej osoby – która udzieli prawidłowej odpowiedzi. E-maile ślijcie na adres lena@dziennikplocki.pl. Zwycięzców powiadomimy drogą elektroniczną.

Kochani do dzieła, a kalendarz nie tylko będzie odmierzał wam szczęśliwe dni nowego roku, ale także ozdobi ściany waszych domów. Powodzenia 🙂

Oto kilka zdjęć, które znajdziecie w kalendarzu…

Fot. Archiwum Dziennika Płockiego.