Motocykle, uroda i artyzm – to wszystko w jednym kalendarzu

image_pdfimage_print

Wraz z końcem roku każdy myśli o zakupie kalendarza na nadchodzący Nowy Rok. Wiele osób ma swoje, ulubione typy terminarzy. Sporo osób też je kolekcjonuje. Do kolekcjonerskich i nietypowych kalendarzy na pewno zaliczają się te z płockimi motocyklistkami w roli głównej…

Co więcej? Tylko do 9 grudnia można zamówić taki kalendarz. – Ostatnia szansa na składanie zamówień na kalendarz płockich motocyklistek. Cena kalendarza to jedyne 15 zł. Zapraszamy – widnieje wpis na facebookowych stronach motocyklistek.

Kalendarz z płockimi motocyklistkami ukazał się po raz piąty. W wersji terminarza na 2017 rok znajdziecie jedenaście dziewczyn, które oprócz urody i wdzięku łączy pasja. Na każdym ze zdjęć znajdziecie motocykl i piękną dziewczynę. Dla fanów motoryzacji oraz tych, którzy lubią piękne kobiety jest to zatem niebywała gratka. Autorem artystycznych zdjęć i niepowtarzalnych ujęć jest Piotr Terebiński. W tym roku do współpracy przy tworzeniu kalendarza czynnie włączyła się także firma Kosmetyki DLA, którą płocczanki i nie tylko bardzo dobrze już znają.

Zamówienia na kalendarz można składać do 9 grudnia u Grażyny Jaszczak i Iwony Przybylskiej poprzez ich fanpage na Facebooku. Wystarczy napisać do dziewczyn, a kalendarz na 2017 rok zostanie dostarczony do Was przed 1 stycznia 2017 roku.

Fot.Piotr Terebiński