Jeden karnet będzie obowiązywał na trzech pływalniach

image_pdfimage_print

Od piątku, 15 lipca, klienci miejskich pływalni, posiadający karnety abonamentowe, mogą korzystać ze swojej karty na wszystkich pływalniach należących do Miejskiego Zespołu Obiektów Sportowych w Płocku.

Dotychczas każdy z basenów wydawał własną kartę abonamentową. Teraz, dzięki usprawnieniu systemu ESOK, doszło do zmian i karnetami będzie można płacić za wejście na wszystkie trzy pływalnie.

Wprowadzenie możliwości korzystania z wszystkich pływalni z jednym karnetem jest to kolejny krok, po wprowadzeniu w ubiegłym roku możliwości dokonywania płatności bezgotówkowych, ułatwiający korzystanie z obiektów należących do MZOS – powiedział Piotr Gwóźdź, dyrektor MZOS J.B. w Płocku. – Od ponad roku uważnie dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów i staramy się ułatwiać dostęp do świadczonych usług, dlatego też, od przyszłego miesiąca posiadacze kart abonamentowych będą również uprawnieni do korzystania z sauny na pływalni “Podolanka” – dodał.

Warto jednak pamiętać, że aktualnie zamknięta jest pływalnia miejska przy al. Kobylińskiego (do 31 sierpnia), w związku z czym osoby korzystające dotychczas z tego obiektu, mogą swoje karty abonamentowe wykorzystać na “Podolance” i “Jagiellonce”.

Źródło i fot. UMP