Jeden karnet będzie obowiązywał na trzech pływalniach

image_pdfimage_print

Od piątku, 15 lipca, klienci miejskich pływalni, posiadający karnety abonamentowe, mogą korzystać ze swojej karty na wszystkich pływalniach należących do Miejskiego Zespołu Obiektów Sportowych w Płocku.

Dotychczas każdy z basenów wydawał własną kartę abonamentową. Teraz, dzięki usprawnieniu systemu ESOK, doszło do zmian i karnetami będzie można płacić za wejście na wszystkie trzy pływalnie.

Wprowadzenie możliwości korzystania z wszystkich pływalni z jednym karnetem jest to kolejny krok, po wprowadzeniu w ubiegłym roku możliwości dokonywania płatności bezgotówkowych, ułatwiający korzystanie z obiektów należących do MZOS – powiedział Piotr Gwóźdź, dyrektor MZOS J.B. w Płocku. – Od ponad roku uważnie dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów i staramy się ułatwiać dostęp do świadczonych usług, dlatego też, od przyszłego miesiąca posiadacze kart abonamentowych będą również uprawnieni do korzystania z sauny na pływalni “Podolanka” – dodał.

Warto jednak pamiętać, że aktualnie zamknięta jest pływalnia miejska przy al. Kobylińskiego (do 31 sierpnia), w związku z czym osoby korzystające dotychczas z tego obiektu, mogą swoje karty abonamentowe wykorzystać na “Podolance” i “Jagiellonce”.

Źródło i fot. UMP

1 comment

  1. Tomek

    KIEDY NA PODOLANCE WYMIENICIE SUSZARKI? Może sukcesywnie, jedną co miesiąc np. Bo te co są to jakaś maskara! Opłaty za pływalnie coraz wyższe (od stycznia pewnie znowu jakaś podwyżka będzie), a ludzie ze swoimi suszarkami muszą chodzić.
    Pozdrawiam serdecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.