Orlen Olimpiada i Dzień Chemika – utrudnienia w ruchu

image_pdfimage_print

W związku z organizacją przez PKN Orlen imprez: Orlen Olimpiada i Dzień Chemika w rejonie Stadionu Wisły Płock im. Kazimierza Górskiego, Orlen Areny oraz przyległych ulic w dniach 10-12 czerwca 2016 roku nastąpią utrudnienia w ruchu.

Ulice będą zamykane zgodnie z poniższym harmonogramem:

W terminie od 10 czerwca (piątek) od godz. 1.00 do 13 czerwca (poniedziałek) do godz. 4.00:  ul. 7 Czerwca 1991 r. na odcinku od skrzyżowania z ulicą Gwardii Ludowej do skrzyżowania z ulicą Łukasiewicza będą wyłączone. Objazd tego odcinka wyznaczony zostanie ulicami Batalionów Chłopskich i Łukasiewicza.

W dniu 11 czerwca (sobota) w godzinach 8.30- 13.00 – ul. I. Łukasiewicza na odcinku od skrzyżowania z ul. Gałczyńskiego do ul. Chemika oraz ul. Długa na odcinku od skrzyżowania z ul. Kobiałka do ul. I. Łukasiewicza wyłączone będą w dniu 11 czerwca w godzinach 8.30- 13.00. Objazd dla pojazdów ciężarowych powyżej 8t – ul. Gwardii Ludowej – ul. Bielska – droga powiatowa 5201W – Bronowo Zalesie – Draganie – Stara Biała – ul. Zglenickiego.

Ustawione zostanie odpowiednie oznakowanie informacyjne i ostrzegawcze. Miejsca wyłączenia ulic zostaną dodatkowo wygrodzone zaporami, a cały teren imprezy ogrodzony. Dopuszczony zostanie dojazd pojazdów do parkingu komercyjnego i hali sportowej zlokalizowanych przy ulicy 7 Czerwca 1991.

Info. UMP.