Mazovia Football Freestyle Open 2013 już w ten weekend

image_pdfimage_print

Z piłką wbrew grawitacji, pod takim hasłem odbędą się zawody w galerii Mazovia w Płocku. W najbliższy weekend, czyli 25-26 maja każdy miłośnik freestyle’u z piłką będzie mógł zobaczyć tricki w mistrzowskim wydaniu, a także samemu spróbować sił w zawodach. Wśród uczestników wystąpi Paweł Skóra – Mistrz Świata w Freestyle Football z 2011 roku.

Planowane jest również bicie rekordu w wykonaniu tego samego tricku jednocześnie.

25. maja 2013 r. od godz. 13 do 18 organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy chcieliby zaprezentować swoje umiejętności w trikach piłkarskich i zmierzyć się z najlepszymi w eliminacjach. Wystarczy przygotować 1,5 minutowy pokaz. Ostatni dzień przyjmowania zgłoszeń do eliminacji to 24 maja 2013 r. Pokazy indywidualne oceniane będą przez sędziów w ośmiu kategoriach. Najlepsza szesnastka weźmie udział w niedzielnym finale.

26. maja 2013 r. to finał zawodów w formule rozgrywek grupowych i fazy pucharowej. Szesnastu uczestników zostanie podzielonych na 4 grupy, w których odbędą się 3 minutowe pojedynki „każdy z każdym”. Pojedynki oceniają sędziowie. W finale zawodnicy walczyć będą o nagrody pieniężne, w tym nawet o 1500 zł za pierwsze miejsce. Wszystko rozpocznie się o godz. 13.

Galeria zaprasza także na warsztaty z piłką dla dzieci oraz pokazy indywidualne z piłką. Nie zabraknie konkursów z nagrodami.