Drugi sparing wygrany przez nafciarzy

Drugoligowy Gryf Wejherowo był w środę rywalem Wisły przebywającej na obozie w Cetniewie. Płocczanie pokonali rywali 2:1 (1:0).

Kilka minut przed gwizdkiem na przerwę strzał Krzysztofa Janusa obrońcy wybili przed pole karne, gdzie czyhał Jacek Góralski, który ładnym uderzeniem z ok. 20. metrów pokonał dobrze broniącego golkipera rywali. Drugi gol dla płocczan to ładna kombinacyjna akcja Piotra Wlazło z Łukaszem Kacprzyckim i młody pomocnik Lechii Gdańsk pokonał bramkarza z Wejherowa.

Gryf Wejherowo – Wisła Płock 1:2 (0:1)

Bramki: Gryf – Rzepa (85.); Wisła: Góralski (40.), Kacprzycki (76.)

Gryf: Ferra – Kowalski, Kostuch, Skwiercz, Osłowski – Kołc, Dąbrowski, Stefanowicz, Pietroń, Twardowski – Siemaszko

Po przerwie weszli: Szlaga, Brzuzy, Kochanek, Miszka, Feliksiak, Dettlaff, Kusiak, Krzemiński, Rzepa

Wisła: Kiełpin (46. Szczepankiewicz) – Hiszpański (46. Stefańczyk), Radić (46. Wawrzyński), Magdoń (46. Sielewski), Abramowicz (46. Hempel) – Janus (46. Kacprzycki), Góralski (46. Wlazło), Burkhardt (46. Dombrowski), Taar (46. Dziedzic), Grudzień (46. Kaczmarek) – Krzywicki (46. Sekulski)