Mon-Pol przegrywa w Gdyni

Koszykarki płockiego Mon-Polu przegrały w wyjazdowym meczu z drużyną VBW GTK Gdynia 53:74.

Dobrą grę płocczanki zaprezentowały tylko w pierwszej połowie spotkania. Po pierwszej kwarcie był remis 19:19, natomiast po drugiej minimalnie prowadziły 34:30. Dopiero w drugiej części meczu nastąpiła straszna obniżka skuteczności naszych koszykarek. Trzecią kwartę przegrały 9:17, a ostatnią aż 10:27 i ostatecznie to gdynianki zgarnęły komplet punktów wygrywając 74:53.

VBW GTK Gdynia – Mon-Pol Płock 74:53 (19:19, 11:15, 17:9, 27:10)

Gdynia: Grabowska 21, Stępień 13, Maryniewska 11, Jackowska 6, Jagodzińska 5 oraz Krzysztofik 10, Szelągowska 5, Podgórna 2, Sokołowska 1, Budzisz, Derkowska

Mon-Pol: Ostrowska 13, Janas 11, Pytlarczyk 8, Sikorska 7, Kutycka 4 oraz Jasnowska 8, Trzeciak 2, Wilamowska, Moszak