Porażka Mon-Polu w Lublinie

Koszykarki płockiego Mon-Polu przegrały w wyjazdowym spotkaniu z AZS UMCS Lublin. O porażce zadecydowała druga kwarta spotkania.

W pierwszej części meczu choć płocczanki przegrały ją 10:15 jeszcze nic nie wskazywało, że to spotkanie jest przegrane. Druga kwarta niestety pozbawiła nasze zawodniczki szans na zwycięstwo w meczu. Przegrały aż 4:21! To oznaczało, że do przerwy lublinianki prowadziły aż 36:14. Mimo świetnych dwóch ostatnich kwart w wykonaniu Mon-Polu, płocczanki ostatecznie przegrały 48:59.

AZS UMCS Lublin – Mon-Pol Płock 59:48 (15:10, 21:4, 6:16, 17:18)

Lublin: Furdak 17, Antczak 9, Skrzecz 8, Witkoś 7, Kaczmarska 6 oraz Poleszak 6, Kasperska 6, Smoleń, Grygiel, Buksińska

Płock: Pytlarczyk 13, Janas 13, Ostrowska 12, Sikorska 4, Kutycka oraz Moszak 2, Blicharz 2, Trzeciak 2, Gruchot