Niebiescy biegacze na piastowskim szlaku

Dwunastu zawodników i jedna zawodniczka klubu Płock Biega No Age Limit wystartowało w Półmaratonie Piastowskim Kruszwica-Inowrocław. Najlepszym z płocczan był Jacek Cichecki, który zajął 38 miejsce wśród 659 startujących.

Płocczanie spisali się bardzo dobrze, plasując się na czołowych miejscach w swoich kategoriach wiekowych.

Krzysztof Kamiński zajął czwarte miejsce kategorii M-30, a jego czas 1.23,42 godz dał mu 39. pozycję w klasyfikacji open. Piątą lokatę w kategorii M-60 wywalczył Piotr Matuszewski z czasem 1.35.20 godz, dającym mu 119 miejsce w open. Tuż za nim zameldował się na mecie Edmund Stańczak, szósty w M-60 i 120 w generalce z czasem 1.35,42 godz. W kategorii M-40 na dziewiątym miejscu zameldował się Jacek Cichecki, który uzyskał 1.23,16 godz, kończąc na 38 miejscu w generalce. Również na dziewiątym miejscu w swej kategorii wiekowej (m-50) do mety dotarł Dariusz Łomnicki. Czas 1.23,24 godz zagwarantował mu 67 miejsce w generalce.

W kategorii wiekowej K-18 jako dziesiąta na mecie zameldowała się Aneta Głowacka z czasem 1.49,19 godz, dającym jej w generalce 310 pozycję.

Wyniki i miejsca pozostałych zawodników Płock Biega No Age Limit w klasyfikacji generalnej: