Kategoria: Proponowane

image_pdfimage_print

Droga przez mękę, czyli… wydeptana droga do MOPS po świadczenie

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej – Dział Świadczeń Rodzinnych przy Placu Dąbrowskiego 1 w zeszłym tygodniu przeżywał prawdziwe oblężenie. Po kilka godzin ludzie stali w kolejkach ze stertami papierów pod pachą.  Większość osób przyszła do instytucji w związku z programem 500+,…

Plac Dąbrowskiego jak spod igły. Czas na zmiany w alei Roguckiego [FOTO]

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej prezydent Andrzej Nowakowski podsumował inwestycję pod nazwą „Rozwój terenów zieleni w mieście Płocku”. W jej ramach zakończyła się przebudowa Placu Dąbrowskiego i zaczęła się przebudowa alei Antoniego Roguckiego na osiedlu Łukasiewicza. – Chcemy, aby Płock był…

Zaczarować rzeczywistość. Ty też możesz to zrobić…

Czym jest fotografia? Wielu z was odpowie, że to odbicie rzeczywistości, chwila zatrzymana w kadrze aparatu fotograficznego. I trudno się z tym nie zgodzić. Fotografia jednak to również trudna i wspaniała sztuka, która potrafi przenieść widza w zupełnie inny wymiar….

Jubileusz „Grzybowianek” z przytupem. Cudowni goście i moc życzeń [FOTO]

„…Trzydzieści lat minęło jak jeden dzień. Trzydzieści lat minęło odeszło w cień…”. Tak śpiewał zespół „Grzybowianki” podczas swojego jubileuszu. Pomimo wielu kłód, które rzucano im pod nogi – przetrwały – mają się bardzo dobrze i przeżywają prawdziwy rozkwit swojej działalności….

Niezwykłe tajemnice skrywane w monumentalnej budowli na Radziwiu [FOTO]

Czy wiecie, że Radziwie jest najstarszą częścią Płocka. I chociaż wszystkim wydaje się, że była to zawsze dzielnica naszego miasta, to dopiero w 1923 roku nastąpiło połączenie obu miejscowości. A zapiski o Radziwiu można znaleźć już w Kronice Galla Anonima….

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress