Zgłoś się do grupy PaT

Jeśli posiadasz zdolności aktorskie, muzyczne bądź dziennikarskie, a do tego chcesz przeciwdziałać zjawiskom patologii społecznej ta propozycja jest dla Ciebie.

„Jesteś potrzebny. Bądź wolny od uzależnień. Staraj się pomagać innym!” to hasło największej ogólnopolskiej akcji profilaktycznej „ PaT”. Akcja organizowana jest od 2006 roku z myślą o wszystkich, którzy przez sztukę chcą przeciwdziałać zjawiskom patologii społecznej. Każdy, kto chce zrobić coś dla drugiego człowieka, znajdzie tu miejsce dla siebie.

Komenda Miejska Policji przy współpracy z Urzędem Miasta Płocka i Młodzieżowym Domem Kultury w Płocku  organizuje casting do grupy PaT.

Projekt jest skierowany do ludzi kreatywnych i pomysłowych. Jeśli jesteś więc osobą, w której drzemią talenty, jakimi chciałbyś podzielić się z innymi, to ta propozycja jest właśnie dla ciebie. Chcesz zagrać w spektaklu?  A może grasz na jakimś instrumencie? Lubisz kręcić filmy, albo piszesz ciekawe teksty? Nie czekaj! Przyjdź jutro na casting do grupy PaT.

Casting zacznie się o 17.30 w Młodzieżowym Domu Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego w Płocku.