Nowe delikatesy w Płocku. Na stacji paliw

Na stacji Paliw Polskiego Koncernu Naftowego Orlen przy ulicy Wyszogrodzkiej 150 otwarte zostały Delikatesy Centrum, należące do Grupy Eurocash.

Płock jest pierwszym miastem, w którym testowany jest pilotażowy program PKN Orlen i Grupy Eurocash. Na wybranych stacjach paliw funkcjonować mają supermarkety marki Delikatesy Centrum. Będą one oferowały szeroką gamę artykułów spożywczych. Nie tyko paczkowanych, o przedłużonej trwałości, ale również świeżych.

Orlen i Eurocash pracują nad nową, unikalną koncepcją sklepu odpowiadającemu na potrzeby klientów, którzy cenią sobie przede wszystkim czas i wygodę. Klienci będą mieli możliwość zrobienia pełnych zakupów w konkurencyjnych cenach w sklepach Delikatesy Centrum.

Jako największy operator sieci stacji paliw w Polsce szukamy nowych możliwości rozwoju i stąd też decyzja o podjęciu współpracy z doświadczonym partnerem. Nowe rozwiązania mają ułatwić życie codzienne naszych klientów, skracając czas przeznaczany na zakupy i tankowanie samochodu. Pilotaż pokaże nam, jak sprawdzają się w praktyce wspólnie wypracowane formaty – powiedział Marek Balawejder, dyrektor wykonawczy ds. sprzedaży detalicznej PKN Orlen.