Uwaga! Roboty drogowe na Podolszycach

Od rana trwają intensywne prace drogowe. Dla ruchu został całkowicie zamknięty odcinek al. Jana Pawła II od ul. Wyszogrodzkiej do Czwartaków. Zobacz jak kursują autobusy Komunikacji Miejskiej.

Odcinek ulicy będzie nieprzejezdny do czwartku wieczorem. W tym czasie będą prowadzone m.in. roboty związane z usuwaniem kolizji, przebudową instalacji podziemnych oraz asfaltowanie. 

Komunikacja Miejska informuje, że z powodu zamknięcia dla ruchu odcinka al. Jana Pawła II od skrzyżowania z ul. Czwartaków do skrzyżowania z ul. Wyszogrodzką (przy Auchan) na czas remontu od poniedziałku 26 sierpnia od ok. godz. 7 do czwartku 29 sierpnia, do końca kursowania autobusów linii dziennych, autobusy linii 2, 3, 12, 22, 25, 27, 28, 30 i 33 zostaną skierowane na trasy objazdowe. Autobusy pozostałych linii kursować będą na trasach stałych. Autobusy linii 2 i 3 ominą przystanek Czwartaków. Autobusy linii 22 i 33 nie ominą żadnego przystanku, w obydwu kierunkach obsłużą dodatkowo przystanek Czwartaków. Autobusy linii 12, 25, 27, 28 i 30 nie wjadą w al. Jana Pawła II. W przypadku wcześniejszego zakończenia prac objazd może zostać odwołany wcześniej.