Nafciarze nadal niepokonani. Zremisowali z Dolcanem

Piłkarze nożni Wisły Płock zremisowali na własnym stadionie z Dolcanem Ząbki 2:2 (2:1). Dwa gole dla płocczan zdobył Krzysztof Janus.

To spotkanie źle rozpoczęło się dla naszego zespołu. Wisła szybko straciła gola, którego autorem był Dariusz Zjawiński. Nafciarze nie załamali się jednak i z minuty na minutę starali się przejmować inicjatywę na boisku. Aż w 28. minucie do bramki trafił Krzysztof Janus. Jeszcze przed przerwą zawodnik ten po raz drugi wpakował piłkę do siatki i do przerwy podopieczni Marcina Kaczmarka prowadzili 2:1.

W drugiej połowie na listę strzelców wpisał się wychowanek Wisły, Bartosz Wiśniewski. Popularny „Wisien” zdobywając gola z rzutu wolnego ustalił wynik spotkania na 2:2. Nafciarze są niepokonani w meczach ligowych od 24 spotkań.

Wisła Płock – Dolcan Ząbki 2:2 (2:1)

Bramki: Wisła – Krzysztof Janus (28., 45.); Dolcan – Dariusz Zjawiński (6.), Bartosz Wiśniewski (68.)
Wisła: Szczepankiewicz – Stefańczyk, Magdoń, Radić, Mysona – Góralski, Burkhardt (73. Wlazło) – Janus, Dziedzic, Kaczmarek (78. Grudzień) –Krzywicki (82. Grzelak)

Dolcan: Leszczyński – Jakubik, Klepczarek, Grzelak – Tarnowski (58. Świerblewski), Matuszek, Osoliński, Piesio (76. Bazler), Mazek (58. Prejs) – Wiśniewski, Zjawiński