Start o 16

Do finałowej rundy Night Power zostało już tylko kilka godzin.

Legalne, uliczne, nocne wyścigi odbędą się na dystansie 1/8 mili według odrębnych klas: Diesel, Mini, Street, Street+, Turbo FWD, Turbo RWD/AWD, Open. Dodatkowo zostanie rozegrana klasa motocykli Speedbike. Ponadto na torze zobaczymy najszybsze w Polce motocykle dragowe „Speedbike”, pokazy kaskaderów na motorach Wheeliholix, a także wyścigi pokazowe.

Wystartuje ponad 70 załóg, które zmierzą się w rundzie finałowej o cenne nagrody. Wśród nich znajdzie się między innymi czek na 10 tysięcy (z opłaconym przez Organizatorów podatkiem), kompletny układ wydechowy, zestaw audio od firmy Bud Wil Autotuning czy kamera GoPro.

Night Power to jednak nie tylko wyścigi na torze, ale również atrakcje w specjalnie przygotowanym miasteczku. Powstanie tutaj park maszyn, w którym zobaczymy między innymi samochody wyścigowe, rajdowe czy luksusowe auta sportowe. Odbędą się także pokazy ratownictwa medycznego. Na tym nie koniec. Organizatorzy zadbali również o najmłodszych. Z myślą o nich powstanie strefa dzieci, a w niej miasteczko ruchu drogowego oraz specjalnie przygotowane konkursy z zakresu wiedzy o bezpieczeństwie na drodze. W miasteczku wyścigów stanie też scena, na której zaprezentują się sponsorzy, jak również odbędą się konkursy dla uczestników imprezy oraz koncerty zespołów muzycznych. Wystąpi między innymi Klub Zdesperowanych Romantyków, Holy Water oraz Vannessa.

Początek imprezy o godzinie 16.

Zobacz też: utrudnienia w ruchu