Relacja live z meczu Wisły z Nielbą w Kwidzynie!

Zapraszamy na relację tekstową live z turnieju w Kwidzynie. W pierwszym meczu nafciarze zmierzą się z Nielbą Wągrowiec. Wszystkie media korzystające z relacji prosimy o padnie źródła. STRONA WYMAGA ODŚWIEŻANIA!

Koniec meczu nafciarze pewnie pokonują Nielbę Wągrowiec 36:24. Dziękujemy, że byliście z nami i już zapraszamy na relację z meczu, który odbędzie się o godz. 18. Nafciarze zmierzą się z SPR Wybrzeżem Gdańsk.

50′ 36:24 bramka z biodra z lewego rozegrania na trzy sekundy przed końcem

50′ długie rozegranie Wisły gol na 20 sekund przed końcem Tore 36:23, kara dla Nielby

50′ 35:23 gol ze środka

49′ 35:22 Wiśniewski ze skrzydła

49′ 34:22 bramka z koła

49′ 34:21 Góralski ze skrzydła

48′ 33:21 szybkie wznowienie

48′ 33:20 Tore po kontrze

48′ Znów dobra gra w obronie nafciarzy

47′ 32:20 Wiśniewski po zabiegnięciu na koło

47′ 31:20 gol z prawego skrzydła

47′ 31:19 Góralski po kontrze

46′ 30:19 Góralski w końcu ze skrzydła!

45′ Nielba niecelnie, bardzo dziwnie odgwizdany faul w ataku Góralskiego

45′ 29:19 przejęcie Wiśniewskiego w obronie, Eklemović celnie z kontry

44′ Góralski niecelnie ze skrzydła

43′ Nielba niecelnie

43′ broni Morawski, znów za długie podanie w kontrze tym razem do Wiśniewskiego

42′ Góralski niecelnie z kontry

42′ Nielba niecelnie

42′ 28:19 Nielba traci piłkę, Kavas po kontrze

41′ dobra gra w obronie Wisły, Kwiatkowski niecelnie z kontry

40′ 27:19 Wiśniewski

40′ 26:19

40′ Na boisku Kavas za Lijewskiego i Eklemović do ataku za Kwiatka

39′ Góralski niecelnie ze skrzydła

39′ Nielba niecelnie

38′ Karny dla Wisły, kara dla Nielby, 26:18 Ghionea szczęśliwie, poprzeczka -> plecy Marciniaka -> gol

38′ Trochę szaleństwa na boisku i gubienia piłek 25:18

37′ W obronie pojawił się Kwiatkowski, Toromanović a na skrzydle Wiśniewski

37′ 25:17 Nikcević po kontrze

36′ dobra gra nafciarzy w obronie gra pasywna, przejęcie Jurkiewicza

36′ schodzi z boiska Piechowski pojawia się Jurkiewicz

35′ niecelne podanie do zabiegającego na koło Ghionei

34′ 24:17 gol z koła

34′ 24:16 Syprzak po kontrze

34′ broni Morawski

33′ broni Morawski, znów nafciarze gubią piłkę w kontrze

33′ Ghionea gubi piłkę

32′ Piechowski robi kroki, Morawski broni kontrę

32′ kontra Nielby 23:16, niestety w turnieju nie wolno wziąć czasu, a trzeba przyznać, że przydałby się teraz Manolo Cadenasowi

31′ 23:15 gol ze środka z drugiej linii

31′ Kara dla Syprzaka

30′ kombinacyjna akcja Wisły, Ghionea niestety spadł w pole bramkowe

30′ kontra Nielby 23:14

30′ Lijewski zablokowany

30′ 23:13 gol z koła

28′ 23:12, Piechowski z koła po zabiegnięciu, asysta Nenadić

28′ 22:12 kontra w drugie tempo, gol z lewego skrzydła

28′ Strata Wisły

27′ 22:11

27′ 22:10 Syprzak po kontrze

27′ Blok Wisły

Bijemy się w pierś na początku relacji zapomnieliśmy o jeszcze jednym wychowanku w barwach Nielby Łukaszu Białaszku

26′ 21:10 po kontrze Nenadić, w bramce Nielby Marciniak

26′ Niecelne podanie Lijewskiego do Ghionei

26′ Broni Morawski

Drugą połowę nafciarze rozpoczną w obronie w składzie: Morawski – Nikcević, Nenadić, Piechowski, Ghionea, Syprzak, Lijewski

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy nafciarze prowadzą 20:10

25′ Góralski niecelnie ze skrzydła

25′ Wisła gubi piłkę, Sego broni kontrę

25′ 20:10 Obiała

25′ 20:9 Góralski po kontrze

25′ Broni Sego

24′ 19:8 Jurkiewicz po kontrze

24′ Nielba gubi piłkę

24′ 18:9 Jurkiewicz

23′ 17:9 Bramka z koła

23′ Karny dla Wisły, niecelnie Piechowski

22′ Piechowski w ataku za Nenadicia na środku Jurkiewicz

22′ Broni Sego

22′ Niewykorzystana kontra Tore

21′ Karny dla Wisły po faulu na Tore, 17:8 Nikcević

20′ Broni Sego

20′ 16:8 Nikcević

19′ Karny dla Nielby, tym razem gol 15:8

18′ 15:7 Toromanović

18′ 14:7 Białaszek ze skrzydła

17′ Góralski po raz kolejny przestrzelił z czystej pozycji, jednak reszta kolegów zachęca go do dalszych prób

17′ Broni Sego

17′ 14:6 Nenadić ze środka, 2min dla Nielby

16′ 13:6 Gierak

16′ Góralski przestrzelił

16′ Kontra Nielby, 13:5 Białaszek

15′ Karny dla Wisły, faul na Góralskim, 13:4 Nenadić

14′ Karny dla Nielby, broni Sego!!!!

13′ Góralski przestrzelił

Na placu gry zmiany weszli Góralski, Lijewski, Toromanović, Jurkiewicz i Nikcević, na rozegraniu Nenadić (do obrony zmienia się z Piechowskim)

13′ Karny dla Nielby, przerzutkę broni Sego

12′ Wiśniewski nie wykorzystuje kontry w drugie tempo

12′ Broni Sego

Trzeba przyznać, że imponująco wygląda to jak nafciarze rozmawiają i przesuwają w obronie nie ma miejsca na rzut.

11′ 12:4 Wiśniewski

10′ Karny dla Nielby, broni Sego

10′ Kwiatkowski zaczął zmieniać się w obronie z Nenadiciem

10′ 11:4 Syprzak, kolejna kara dla Nielby, poprzedniej jeszcze 10 sekund

9′ 10:4 Sego zmylony rykoszetem

9′ 10:3 Kwiatkowski po kontrze

8′ 9:3 Syprzak, 2min dla Nielby

8′ 8:3 bramka z lewego rozegrania

8′ 8:2 Ghionea

8′ Broni Sego

7′ Od początku meczu do obrony z Kamilem Syprzakiem zmienia się Zbyszek Kwiatkowski.

7′ 7:2 Nendić

6′ 6:2 bramka z prawego skrzydła

5′ 6:1 Ghionea

5′ 5:1 Obiała

5′ 5:0 Nenadić

4′ Kontra Wisły – faulem zatrzymany Kavas

4′ Nielba niecelnie

4′ 4:0 Ghionea ze skrzydła

4′ Nielba gubi piłkę

3′ 3:0 kontra Wisły Syprzak

3′ Broni Sego

2′ Kontra Wisły Ghionea 2:0

2′ Znów broni Sego

1′ Nafciarze gubią piłkę

1′ Broni Sego

1′ 1:0 Ghionea po asyście Syprzaka

Pierwszy gwizdek sędziów. Rozpoczyna Wisła w składzie Sego – Ghionea, Kavas, Eklemović (numer 24), Nenadić (numer13), Wiśniewski, Syprzak

Zawodnicy Wisły już w szatni po rozgrzewce. Za chwilę pierwsze spotkanie pod wodzą Manolo Cadenasa.

Trwa rozgrzewka, nafciarze zagrają w białych koszulkach i niebieskich spodenkach. Nielba w całych niebieskich strojach.

W zespole Nielby będziemy mogli oglądać wychowanka płockiego Wisły Cezarego Marciniaka, Michała Obiałę i Adriana Konczewskiego. Nie zagra natomiast kontuzjowany Bartosz Świerad ze względu na problemy ze ścięgnem Achillesa.

Spotkanie będzie trwało 2×25 minut.