Muzyka połączyła pokolenia (foto)

Boney M, Bad Boys Blue, Fun Factory, Francesco Napoli, Czerwone Gitary, Kate Ryan, Mario Bischin i Weekend byli gwiazdami pierwszego dnia imprezy „Disco pod gwiazdami.

Założenie organizatorów było proste – zaproszenie muzycznych idoli różnych pokoleń. Aby każdy znalazł coś dla siebie. W płockim amfiteatrze zaprezentowały się gwiazdy muzyki tanecznej, które zyskały sobie popularność w latach 80. XX wieku. Boney M., Bad Boys Blue, czy Francesco Napoli to idole słuchaczy, których PESEL zaczyna się od cyfr 6 i 7. Czerwone Gitary są popularne wśród starszych miłośników muzyki. Z myślą o młodszych zaproszeni zostali Fun Factory, Kate Ryan, Mario Bischin i Weekend.
Kiedy na scenie pojawiła się formacja Boney M, która rozpoczęła piątkową imprezę, okazało się, że przy jej największych przebojach równie dobrze bawią się zarówno starsi, jak i młodsi widzowie. A później dokładnie tak samo było z każdym innym wykonawcą. Ci, którzy pojawili się w amfiteatrze, na pewno swej decyzji nie żałowali. Pozostali musieli zdać się na relację w Telewizji Polsat. Z kronikarskiego obowiązku dodamy jeszcze, że „Disco pod gwiazdami” poprowadzili Michał Koterski, Maciej Dowbor i Maja Bohosiewicz.