W Multimediach znowu awaria

– Znowu nie mamy telewizji – żalą się korzystający z usług Multimediów płocczanie. Jak się okazuje, nie tylko w naszym mieście jest kłopot z odbiorem telewizji cyfrowej.

Do naszej redakcji napływają informacje od zniecierpliwionych klientów Multimediów, skarżących się, iż awarie, na skutek których nie mają telewizji zdarzają się coraz częściej. – Od jakiegoś czasu zauważyliśmy, że sytuacja notorycznie powtarza się we wtorki, ale jak dziś widać, nie tylko – relacjonuje czytelniczka. Inny klient zwraca uwagę, że ciągle czeka na dodanie do oferty nowego kanału – Canal+ family, gdzie, jak zdradza, są mecze Ekstraklasy i lig zagranicznych. – Niestety jedyny praktycznie monopolista na rynku skutecznie unika dodania tego kanału zasłaniając się rozmowami, które trwają od kwietnia czyli przejścia Canal+ w NC+. A tu jeszcze cały czas przerwy w odbiorze – tłumaczy zirytowany abonent Multimediów.

Na ten moment, z brakiem telewizji cyfrowej zmagają się klienci Multimediów w środkowej i północnej części kraju. Jak usłyszeliśmy w Biurze Obsługi Klienta, do godziny 23, awaria powinna zostać usunięta.