Do lekarza bez kolejki? To możliwe. VitaMedica poszerzyło swoją ofertę…

Do lekarza bez kolejki? To możliwe. – Jeśli pacjentowi zależy na szybkiej konsultacji medycznej albo potrzebuje udać się do lekarza POZ, zapewniamy kompleksową opiekę zdrowotną w zakresie konsultacji podstawowej opieki zdrowotnej – wyjaśnia Piotr Panek, właściciel Centrum VitaMedica w Płocku.

Czyli Państwa Centrum oferuje konsultacje medyczne? – Tak. Na dodatek bez kolejek i bez zbędnego wyczekiwania w długich kolejkach – mówi Panek. – Pracujemy przez siedem dni w tygodniu – dodaje.

W jakim zakresie VitaMedica pomoże pacjentom? – Lista jest długa. Skupy się jednak na chorobach związanych z okresem jesiennym, bo tych ostatnio jest najwięcej. Chorują zarówno dzieci, jak i dorośli – tłumaczy właściciel VitaMedica. – Pomożemy naszym pacjentom w obniżeniu temperatury, wzmocnimy witaminami, zabezpieczmy środkami farmakologicznymi, a także wypiszemy receptę – podkreśla Panek.

Właściciel VitaMedica radzi, aby nie czekać do ostatniej chwili, aż infekcja się rozwinie. – Pomożemy każdemu pacjentowi, zapraszamy także małe dzieci – mówi.

Masz takie objawy jak: podwyższoną temperaturę ciała (gorączkę lub stan podgorączkowy), ogólne osłabienie i uczucie rozbicia, dreszcze, ból mięśni i stawów, ból głowy, brak apetytu, wodnisty katar, który w trakcie trwania infekcji zmienia się w gęstą wydzielinę, upośledzenie węchu, ból gardła, chrypkę, zaczerwienienie gardła, „ból” oczu, ich wysuszenie, a nawet zapalenie spojówek, suchy kaszel, który w trakcie trwania infekcji przeradza się w kaszel mokry, osłabienie organizmu, odwodnienie. – W takich sytuacjach pacjent, jak najszybciej powinien zgłosić się do nas. Zapewnimy kompleksową opiekę – podkreśla właściciel VitaMedica w Płocku.

Centrum VitaMedica Płock znajduje się w Galerii Handlowej Wisła. Aby umówić się na wizytę, należy zadzwonić pod numer tel. 666-999-159. Aby skorzystać z pomocy w każdy dzień tygodnia, czyli przez 7 dni, wystarczy zadzwonić pod numer: 536-040-149.

Więcej o zabiegach, które oferuje Centrum można znaleźć na stronie VitaMedica

Fot. VitaMedica/Pixabay.