Trzy osoby zakleszczone w samochodzie. Wypadek w Biskupiach w gm. Brudzeń Duży

W niedzielę, 23 października, o godz. 12:55 w miejscowości Biskupice (gm. Brudzeń Duży) samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Trzy osoby zostały zakleszczone w pojeździe. Kierowca nie posiadał uprawnień wymaganych do kierowania. 

– Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że kierujący fiatem stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. 27-letni kierujący (mieszkaniec powiatu płockiego) oraz dwóch pasażerów – 32 i 33 – latek, z poważnymi obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Kierujący fiatem nie posiadał wymaganych uprawnień do kierowania – informuje Marta Lewandowska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

– Po dojeździe na miejsce zdarzenia zastaliśmy samochód osobowy, który wypadł z drogi i uderzył w drzewo. W środku znajdowały się trzy osoby zakleszczone w pojeździe – relacjonują z kolei wypadek strażacy z OSP Sikórz. – Działania ratownicze prowadziły zastępy z JRG 1 PSP w Płocku oraz OSP Siecień. Po ewakuowaniu osób poszkodowanych z wraku pojazdu zostały przekazane do Zespołów Ratownictwa Medycznego. Droga w czasie działań była całkowicie zablokowana – dodają strażacy.

Trwają dalsze czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia.

Fot. OSP Sikórz