Hondy, yamahy, suzuki… opanują płocką starówkę. 10. edycja Spotkania Motocyklowego z atrakcjami!

W sobotę, 1 października, w Płocku odbędzie się 10. edycja Spotkania Motocyklowego. Organizatorzy zapraszają do udziału w wydarzeniu, które odbędzie się na Starym Rynku w godz. 11-18. 

W programie spotkania motocyklowego organizatorzy przewidują szereg atrakcji. Będzie zatem przejazd parady motocyklistów przez Płock, pokazy motocyklowe Rafała Pasierbeka Stanter 13, występy artystyczne i konkursy dla uczestników. W imprezie wezmą udział goście specjalni: Paweł Szkopek – Mistrz Europy, wielokrotny Mistrz Polski, oraz pierwszy Polak w historii Mistrzostw Świata Superbike, żużlowiec Kacper Łobodziński oraz crossowcy Patryk i Olaf Reszczyński. Odbędą się także prelekcje na temat bezpieczeństwa zorganizowane przez Policję i WOPR.

Organizatorzy przewidzieli także poczęstunek – grill oraz jubileuszowy tort. O godz. 17:00 rozpocznie się koncert zespołu Sexbomba.

Organizatorem 10. Spotkania Motocyklowego w Płocku jest Stowarzyszenie EGO SUM VIA – Płock Miasto Przyjazne Moto. Patronem honorowym imprezy jest Prezydent Miasta Płocka Andrzej Nowakowski.

Fot. Archiwum Dziennik Płocki