Motocykliści tradycyjnie już pomogą. A także symbolicznie zakończą sezon. „Kaczor” zaprasza na 27. edycję zlotu

Przed motocyklistami 27. edycja Charytatywnego Spotkania Motocyklowego „U Kaczora”. Fani jazdy na motocyklach spotkają się w ośrodku wypoczynkowym w urokliwej i pięknie położonej Soczewce, nieopodal Płocka. Podczas zlotu przewidziano dla uczestników sporo atrakcji. A co najważniejsze, podczas imprezy przeprowadzona będzie akcja charytatywna.

Motocyklowe wydarzenie rozpocznie się w piątek, 16 września w Ośrodku Wypoczynkowym „Agat” w Soczewce. Jednak główne atrakcje przewidziano na sobotę, 17 września. – Zaczynamy spotkaniem uczestników na parkingu przed kościołem w Soczewce o godz. 12.00 – informuje Marek Kaczanowski „Kaczor”, organizator imprezy. O godz. 12:30 przewidziana jest parada motocyklowa, która „w spacerowym tempie” dojedzie do Gościńca „Pod Żaglami” w Skokach Dużych gdzie o godz. 13:00 odbędzie się pokaz stuntu motocyklowego. – W tym samym czasie przeprowadzimy akcję charytatywną – zapowiada organizator.

Następnie motocykliści wyruszą do ośrodka w Soczewce, gdzie o godz. 18:00 rozpocznie się koncert zespołu Xedom. Podczas spotkania motocyklistów, które symbolicznie zakończy sezon, nie mogłoby zabraknąć imprezy integracyjnej – ta przewidziana jest na sobotni wieczór. – Zapraszam serdecznie. Najważniejsze żeby być w sobotę 17 września o godz. 12:00 na parkingu przed kościołem w Soczewce – zaznacza Marek „Kaczor” Kaczanowski.

– Na zlocie czujcie się bezpiecznie. Nie ma żadnych, ale to żadnych podziałów – podkreśla Kaczanowski. – Ani co do pojemności, ani co do kamizelek, ani co do wszystkiego. Na zlocie, który organizuję, wszyscy jesteśmy równi.

Co istotne, organizator informuje, że jest możliwość noclegu, należy jednak wcześniej zadzwonić pod numery tel.: 601 355 284 lub 605 344 309.

Fot. Marek Kaczanowski (Facebook)