7. urodziny salonu Recman w Płocku. Przygotowano ekstra promocję! Stylowe męskie dodatki do wygrania [KONKURS]

W dniach 5-6 sierpnia, czyli w najbliższy piątek i sobotę marka Recman będzie obchodzić siódmą rocznicę otwarcia salonu w Płocku. Z tej okazji na wszystkich, którzy tego dnia odwiedzą salon mieszczący się w płockiej Galerii Mazovia, czeka niespodzianka – 20 proc. zniżki na cały nieprzeceniony asortyment w salonie!

Znana na rynku od 1986 roku firma Recman to polska marka z ponad 30-letnim doświadczeniem w krawiectwie męskim. Jej projektanci wyznaczają trendy mody męskiej, z najwyższą starannością pracując nad każdym detalem. To podejście sprawiło, że z niewielkiego zakładu firma przerodziła się w dynamicznie rozwijającą się markę odzieżową.

Flagowym wyrobem marki Recman są garnitury oraz marynarki wytwarzane w Polsce z najwyższej jakości materiałów. W asortymencie znajdują się również m.in. koszule, spodnie, kurtki, płaszcze, swetry i bluzy, bieliznę, obuwie oraz stylowe akcesoria. Od 2011 roku Recman jest Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w Tenisie, a od 2014 roku współpracuje z Fundacją Mam Marzenie, z którą realizuje projekt Muszka Marzeń.

To jednak nie koniec niespodzianek! Specjalnie dla naszych czytelników wspólnie z marką Recman przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody:

• 1 nagroda: perfumy Black by Recman
• 2 nagroda: spinki Recman
• 3 nagroda: krawat

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie: Co, Twoim zdaniem, jest ponadczasowym elementem garderoby męskiej i… uzasadnij swój wybór w kilku zdaniach. Odpowiedź prześlij na adres mailowy: lena@dziennikplocki.pl (w tytule wiadomości bardzo prosimy o wpisanie: Konkurs Recman, a w treści wiadomości oprócz odpowiedzi na nasze pytanie należy koniecznie podać swoje imię i nazwisko). Na Wasze odpowiedzi czekamy do 5 sierpnia do godziny 10:00. Nagrodzimy trzy najciekawsze opisy. Zwycięzców konkursu poinformujemy drogą mailową.

Przypomnijmy. Salon Recman w Płocku znajdziecie w Galerii Mazovia przy ul. Wyszogrodzkiej 127. Zapraszamy także do polubienie fanpage’a marki na Facebooku oraz Instagramie

Fot. Recman.