Nie dla wszystkich tańsze paliwo na wakacje. Kto w grupie wybrańców Orlenu?

Miało być taniej za paliwo na stacjach PKN Orlen. I będzie. Jest jednak duże… „ale”. – Nowi i obecni klienci Orlen Vitay mogą w wakacje zatankować paliwo w niższych cenach – oznajmij koncern. Letnia promocja, która obejmie również posiadaczy Karty Dużej Rodziny. Paliwo dla wybrańców będzie tańsze o… 30 groszy za litr.

– W ramach promocji, każdy uczestnik programu Oreln Vitay, będzie mógł zatankować z rabatem aż do 150 litrów paliwa miesięcznie na wszystkich stacjach Koncernu w Polsce – zapowiedziała płocka spółka. – Promocja na paliwa na stacjach Orlen rozpocznie się 1 lipca br., ale klienci Orlen Yitay używający aplikacji będą mogli korzystać z rabatów już od 27 czerwca br. Tańsze tankowanie będzie obowiązywało całe wakacje, a więc przez dwa miesiące – czytamy w komunikacie spółki.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby kupić tańsze paliwo? – Z letniej promocji będą mogli skorzystać wszyscy zarejestrowani uczestnicy programu Vitay, którzy korzystają z aplikacji Orlen Vitaylub tradycyjnej plastikowej karty Vitay. Każdy uczestnik promocji otrzyma 30 groszy rabatu na litrze dowolnego paliwa (EFECTA lub VERVA) w ramach trzech tankowań do 50 litrów miesięcznie – wyjaśnia PKN Orlen. Zdaniem koncernu pozwoli to nabyć w okresie wakacyjnym do 150 litrów paliwa miesięcznie. Na dodatkową zniżkę mogą liczyć uczestnicy programu Vitay, którzy posiadają Kartę Dużej Rodziny. Otrzymają oni rabat wyższy o 10 groszy, co oznacza, że oszczędzą 40 groszy na litrze – tłumaczy spółka.

Letnia kampania rabatowa PKN Orlen będzie promowana w telewizji, internecie, radiu, prasie, a także na outdoorach i stacjach Orlen. Za kreację odpowiada agencja Grey.

Dodamy od siebie, że kampania reklamowa za darmo nie będzie. Podpowiemy spółce – a może w ramach opłat za reklamę, warto obniżyć koszty paliwa dla wszystkich Polaków.

Fot. Pixabay.