Najgorętsze boostery sukcesu w biznesie. Poznaj je w PPPT podczas bezpłatnych warsztatów! Trwają zapisy

TikTok, Instagram i… produkty premium. Czyli tworząc własny biznes, najlepiej jest czerpać inspirację od najlepszych. A tych najlepszych będzie można spotkać już 14 czerwca 2022 roku o godz. 17:30 w Płockim Parku Przemysłowo-Technologicznym na bezpłatnym evencie. I co ważne, warsztaty prowadzone przez Izabelę Makosz i Arkadiusza Sadowskiego zostaną połączone z galą finałową drugiej edycji płockiego programu akceleracyjnego.

Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny stawia na innowacyjność na każdym poziomie, także szkoleniowym. Właśnie dlatego już w środę, 14 czerwca, w siedzibie PPPT pojawi się świat TikToka, Instagrama i produktów premium. W skrócie – uczestnicy wydarzenia poznają najnowsze trendy i kanały kontaktów z klientami. Dzięki temu dowiedzą się, jak ważnymi boosterami sukcesu są te właśnie elementy.

TikTok to współczesny kanał reklamy i sprzedaży

– Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy dla uczestników naszego wydarzenia nie przygotowali wyjątkowych prelegentów. Jednym z nich będzie pani Izabela Makosz, a tak właściwie to jej opowieść o TikToku i Instagramie. To dziś jedne z najgorętszych serwisów społecznościowych, co sprawia że coraz częściej staje się on platformą stanowiącą również medium sprzedażowe. A pani Iza zna TikToka i Instagrama od podszewki. Zresztą nie tylko jego. To kobieta wielu talentów. Aktywna od 15 lat bizneswoman, ale także biznesowy mentor i konsultant – mówi Joanna Olejnik, prezes Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego.

W programie przewidziany jest również power speech Arkadiusza Sadowskiego – współwłaściciela Pasieki Sadowskich. I ta przemowa będzie nieco przewrotna. Szczególnie że pan Arkadiusz opowie o postępie, innowacyjności, nieszablonowym myśleniu, pionierstwie, ale też… szaleństwie. I nie, ostatnie ze słów nie jest pomyłką, i nie zostało nacechowane pejoratywnie. Jest jedynie formą interpretacji słów Steve`a Jobsa. A ten zwykł mawiać, że „Odmieńców. Buntowników. Awanturników. Niedopasowanych. (…) I choć niektórzy mogą widzieć w nich szaleńców, my dostrzegamy w nich geniusz.”

Drugi program akceleracyjny w Płocku. Poznamy finalistów!

Wydarzenie organizowane przez Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny 14 czerwca 2022 roku będzie wyjątkowe z jeszcze jednego powodu. Zostanie bowiem połączone z galą finałową drugiego programu akceleracyjnego. W czasie imprezy przedstawieni zostaną twórcy start-up`ów, którzy po programie PPPT postanowili zawalczyć o swoje biznesowe marzenia w świecie realnym.

– Nigdy tego nie ukrywaliśmy, że uczestników programu akceleracyjnego traktujemy trochę jak własne dzieci. Odkrywamy w nich talenty, wspieramy, pokazujemy trendy. Oczywiście podczas wykonywania tych zadań nie działamy sami. Każdy uczestnik otrzymuje m.in. wsparcie mentora. A mentorem zawsze jest osoba, która ma ugruntowaną pozycję w biznesie. W efekcie jej wskazówki są podwójnie cenne. Poza tym w ramach akceleracji przekazujemy przyszłym przedsiębiorcom konieczną wiedzę i dajemy najnowsze narzędzia. To prawie gotowa recepta na sukces – tłumaczy Joanna Będkowska, wiceprezes Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego.

Warsztaty i Start in Park, czyli bezpłatny event PPPT

Program Start in park, czyli płocka akceleracja, rządzi się prostym schematem. Najpierw wybierane są najlepsze pomysły biznesowe z regionu płockiego i zgłoszeń, które wpłynęły do PPPT. Ich autorzy następnie przez szereg tygodni są otoczeni troskliwą opieką szkoleniową, warsztatową i mentorską. W efekcie mogą rozwijać i dopracowywać swoje idee w kontrolowanym środowisku inkubacji biznesowej.

Udział w wydarzeniu organizowanym przez Płocki Parku Przemysłowo-Technologiczny jest bezpłatny. Uczestnik musi tak naprawdę spełnić tylko jeden warunek dodatkowy. Wystarczy że przed konferencją poprzez serwis Evenea zgłosi swój udział. Bezpośredni link do rejestracji: https://app.evenea.pl/event/startinparkfinal/